PILNE

Aktualności 2011

XII SWIMMING MEETING AROT CUP

W dniach 09-10.12.2011 roku odbyły się XII SWIMMING MEETING AROT CUP w Lesznie


Reprezentowali nas:
Robert Kusto
Konrad Tkaczyk

Nazwisko i imięCzas
100m motykowy
Kusto Robet 1:08,49
Tkaczyk Konrad 1:10,12
100m dowolny
Kusto Robert 1:00,17
Tkaczyk Konrad 1:02,62
100m klasyczny
Kusto Robert 1:13,50*
100m zmiennym
Kusto Robert 1:07,46*
Tkaczyk Konrad 1:13,99

*rekord klubu

G R A T U L U J E M Y !!!

Zimowe Mistrzostwa Dolnego Śląska

W dniach 25-26.11.2011 roku odbyły się Zimowe Mistrzostwa Dolnego Śląska 2011

W klasyfikacji medalowej klub zajął 9 miejsce dzięki Robertowi Kusto który zdobył wszystkie medale - 2 złote, 1 srebny i 1 brazowy a w klasyfikacji indywidualnej zajął 2 miejsce za dwa najlepsze starty zdobywająć 896 pkt.

Pobito 11 rekordów klubu.

Nasi zawodnicy zdobyli sporo pechowych 4 miejsc bo aż 4:
2 razy Monika Wójcik
1 Rafał Kusto
1 Robert Kusto - byli blisko.

Młodzik (2000, 1999, 1998)


Rudek Wiktoria - 2000r.
50m dowolny 00:34,50 m. 35
50m grzbietowy 00:38,19 m. 10
50m motylkowy 00:40,24 m. 35
100m grzbietowy 01:20,99 m. 11
Torba Kacper - 2000r.
50m dowolny 00:31,92 m. 41
50m motylkowy 00:36,73 m. 23
100m dowolny 01:14,55 m. 35
200m dowolny 02:44,94 m. 8
Markuszewska Karolina - 1999r.
50m dowolny 00:35,82 m. 40
50m motylkowy 00:41,05 m. 40
100m klasyczny 01:35,57 m. 18
Kusto Rafał - 1999r.
50m dowolny 00:30,54 m. 29
50m klasyczny 00:36,20 m. 5
100m klasyczny 01:18,15 m. 4
100m zmienny 01:13,81 m. 12
200m klasyczny 02:50,31 m. 5
200m zmienny 02:40,26 m. 4
Wójcik Monika - 1998r.
50m klasyczny 00:39,99 m. 4
100m klasyczny 01:27,62 m. 4
100m zmienny 01:23,03 m. 12
200m klasyczny 03:10,68 m. 6
Kulig Wojciech - 1998r.
50m dowolny 00:31,59 m. 38
50m motylkowy 00:35,41 m. 22
100m dowolny 01:09,84 m. 24
100m motylkowy 01:19,82 m. 22
200m dowolny 02:33,57 m. 8
Kusto Robert - 1998r.
50m dowolny 00:26,22 m. 2 medal srebrny2
50m klasyczny 00:33,38 m. 1 medal zloty2
50m motylkowy 00:29,67 m. 3 medal brazowy2
100m dowolny 00:59,66 m. 1 medal zloty2
100m motylkowy 01:08,30 m. 4
200m dowolny 02:16,10 m. 5

Junior młodszy (1997, 1996)


Sławiński Marcin - 1997r.
50m dowolny 00:28,55 m. 27
50m klasyczny 00:35,91 m. 8
100m klasyczny 01:18,17 m. 9
100m zmienny 01:12,18 m. 8
200m klasyczny 02:56,54 m. 8
Tkaczyk Konrad - 1997r.
50m dowolny 00:27,62 m. 19
50m motylkowy 00:30,57 m. 13
100m dowolny 01:03,68 m. 23
100m motylkowy 01:10,13 m. 11
200m dowolny 02:26,01 m. 20

*kolor niebieski - rekord klubu


G R A T U L U J E M Y wspaniałych osiągnięć !!!

XXII Memoriał M. Petrusewicza

W dniach 19-20.11.2011 we Wrocławiu obył się XXII Memoriał M. Petrusewicza w którym wzieli udział:


Kusto Robert - 1998
50m dowolnym 26,45 medal srebrny2
50m motylkowym 29,20 medal brazowy2
100m dowolnym 59,30 medal srebrny2
Sławiński Marcin - 1997
50m dowolnym 28,79
50m motylkowym 32,58
100m klasycznym 1:17,94
Tkaczyk Konrad - 1997
50m dowolnym 27,73
50m motylkowym 30,62
100m dowolnym 1:01,49

Jak zawsze nasi zawodnicy niezawodni - przywieźli nowe rekordy:

Robert zrobił rekord na 50m dowolnym i 50m motylkowym
Marcin na 100m klasycznym

G R A T U L U J E M Y wspaniałych osiągnięć !!!

Bolesławiecki Maraton Pływacki

W dniu 11.11.2011r. odbył się Bolesławiecki Maraton Pływacki.
Nasz klub reprezentowała Julia Dereń (2002) i zajęła 3 miejsce w kategori K1 - 9 lat i mniej z czasem 27:49,78.

 

0001
0002
0003
0004
0005

Załączniki:
Pobierz plik (20111111regulamin.pdf)Regulamin

Weddinger Herbst-Pokal 2011 w Berlinie

W dniu 29.10.2011 w Berlinie odbyły się zawody: Weddinger Herbst-Pokal 2011 w których wzięła udział reprezentacja naszego klubu w składzie:
Monika Wójcik, Rafał Kusto, Robert Kusto, Wojciech Kulig, Marcin Sławiński, Konrad Tkaczyk

Robert wygrał prawie wszystko i porawił we wszystkich startach rekordy życiwe i jednocześnie klubu.
1 miejsce na 50m i 100m dowolnym, 50m motylkowym,
2 miejsce na 100m motylkowym.

Rafał Kusto startował w tym samym roczniku i zdobył srebro na 50m klasykiem i dwa brązowe medale na 100m klasykiem i 100m zmiennym.

Wójcik Monika - 1998
50m dowolnym 34,88
50m klasycznym 40,29
100m klasycznym 1:27,59
100m zmiennym 1:28,75
Kulig Wojciech - 1998
50m dowolnym 32,60
50m motylkowym 35,44
100m dowolnym 1:13,63
100m motylkowym 1:21,80
Kusto Rafal - 1999
50m dowolnym 30,68
50m klasycznym 37,11
100m klasycznym 1:18,86 medal brazowy2
100m zmiennym 1:15,37 medal brazowy2
Kusto Robert - 1998
50m dowolnym 26,62 medal zloty2
50m motylkowym 29,74 medal zloty2
100m dowolnym 58,38 medal zloty2
100m motylkowym 1:07,68 medal srebrny2
Sławiński Marcin - 1997
50m dowolnym 28,82
50m klasycznym 36,77
100m klasycznym 1:18,76
100m zmiennym 1:14,59
Tkaczyk Konrad - 1997
50m dowolnym 28,60
50m motylkowym 30,98
100m dowolnym 1:04,33
100m motylkowym 1:10,10



Gratulujemy znakomitych wyników.

Zawody w Zielonej Górze

Zawody „O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze”.

Dziewczęta
MiejsceNazwisko i imięCzas
50m dowolny dziewczyny
8 Tkaczyk Kaja 42,12
13 Torba Klaudia 44,16
24 Podolak Maryla 50,42
50m klasyk dziewczyny
9 Torba Klaudia 55,42
50m grybiet dziewczyny
18 Tkaczyk Kaja 53,51
22 Podolak Maryla 56,58
100m grzbiet dziewczyny
2 Rudek Wiktoria 1:24,69
Chłopcy
MiejsceNazwisko i imięCzas
50m dowolny chłopcy
25 Łuczko Patryk 46,91
26 Starczewski Konrad 47,09
29 Potocki Maciej 47,89
33 Wójcik Mateusz 49,86
35 Kadej Karol 51,21
39 Cepuchowicz Jakub 53,22
50m grybiet chłopcy
28 Kadej Karol 55,72
29 Łuczko Patryk 55,77
30 Wójcik Mateusz 57,07
31 Starczewski Konrad 57,34
100m dowolny chłopcy
5 Torba Kacper 1:13,49
15 Łuczko Krystian 1:35,76
16 Słoboda Damian 1:46,18
17 Chmielewski Błażej 2:02,85
100m klasyk chłopcy
7 Chmielewski Błażej 2:16,87
100m grzbiet chłopcy
10 Łuczko Krystian 1:46,87
12 Słoboda Damian 1:56,42
200m zmienny chłopcy
3 Torba Kacper 3:04,34

Sztafeta 4x50 zmienny mieszana

9 miejsce - 2:56,92

Wyniki wszystkich na stronie http://www.kskorner.pl

Otwarcie sezonu - Zielona Góra

Zawody na otwarcie sezonu, corocznie w Zielonej Górze. Klub reprezentowali: Rudek Wktoria, Markuszewka Kornelia, Wójck Monika, Torba Kacper, Kusto Rafał, Kusto Robert, Kulig Wojcech, Sławiński Marcin, Tkaczyk Konrad.

Padły 4 rekordy klubu:

Kacper Torba 11lat 50m dowolny - 32,28s
Robert Kusto 13lat 50m grzbiet - 33,28s
  50m klasyk - 34,81s
  50m dowolny - 27,37s


Do rekordów Roberta już się przyzwyczailiśmy, ale Kacper pobił o 0,01s (jedną setną sekundy) rekord Kuby Wajcfelta w kategori 11 lat, BRAWO!!!

Zdjęcia w galerii

Zawody o Puchar Swimshopu

W dniach 23-25.09.2011r. nasi zawodnicy wezmą udział w tej dużej imprezie połączonej z konferencją szkoleniową dla trenerów. Wyniki będą publikowane na bieżąco na portalu omegatiming.pl

Obóz letni 2011

Powróciliśmy z obozu w Dąbkach.

Zdjęcia w galerii